جادوگر شهر اُز

شمیم وحی

در دنیای رو به گسترش برنامه‌های اندرویدی نسخه‌های مختلف و متنوعی از قرآن مجید یافت می‌شود. با دقت اندک در بین کاربران این نرم‌افزارها می‌توان غلبه‌ی نرم‌افزار iquran را که اصالتی سعودی دارد به سایر نرم‌افزارهای مشابه تشخیص داد. ظاهر ساده، امکانات صوتی، اضافه شدن ترجمه‌ی پارسی و … مزیت‌های این نرم‌افزار هستند.

نویسنده بیش از دو سال است که با این نرم‌افزار آشنا بوده و از آن به‌کرات استفاده کرده‌ام. این نرم‌افزار علی‌رغم تمام مزیت‌های موجود، در بخش جستجو بسیار ضعیف عمل کرده و بسیاری از کلمات قرآنی را ــ به دلایلی که برای من روشن نیست ــ از قلم می‌اندازد.

شرکت در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال در بوستان گفتگوی تهران فرصتی فراهم کرد تا من با نرم‌افزار فوق‌العاده‌ی «شمیم وحی» آشنا بشوم. این نرم‌افزار که توسط برنامه نویسان ایرانی(شرکت نرم‌افزاری ترنم) تولیدشده و با قیمتی حقیقتاً ناچیز در اختیار علاقه‌مندان قرارگرفته است ازنظر قابلیت‌های گرافیکی و امکانات محتوایی گوی سبقت را از اکثر برنامه‌های مشابه و ازجمله iquran ربوده است. گرافیک زیبا، قابلیت تغییر نوع و سایز فونت، ترجمه‌های متنوع فارسی، تفاسیر مختلف، صوت، مقالات موضوعی و … امکانات این نرم‌افزار هستند. در بین همه‌ی این قابلیت‌ها، جستجوی دقیق و منعطف این برنامه قطعاً توجه قرآن دوستان را جلب خواهد نمود.

برای آشنایی بیشتر با این برنامه و خرید آن می‌توانید روی عکس زیر کلیک نمایید.

ضمن عرض تبریک و خدا قوت برای سازندگان برنامه، برایشان موفقیت روزافزون در سایه‌سار قرآن و اهل‌بیت علیهم السلام آرزو می‌کنم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن